O mně

mediace Ostrava

K mediaci mě přivedla moje přirozená schopnost komunikace, empatie, zkušenosti s vedením lidí a v neposlední řadě umění vidět souvislosti i v nepatrných maličkostech, které lidi spojují.

Ve své profesní praxi jsem se věnovala obchodní činnosti, ve které jsem vedla a motivovala lidi, hledala a uspokojovala potřeby zákazníků, ale i spolupracovníků a naučila se nacházet to nejlepší možné řešení pro obě strany. Jen spokojenost obou zúčastněných stran přinášela úspěch.

Pracovala jsem ve velké korporaci, ale i v malé rodinné firmě, procestovala téměř celý svět, vystudovala vysoké školy, absolvovala spoustu seminářů, vychovala dvě úžasné dcery a nyní mám čas věnovat se profesi, ve které vidím smysl a kde nyní jako mediátorka zúročuji své životní zkušenosti a lekce.

Na pozici “ prostředníka “ ve středním managementu, ale také v soukromém životě, zkušenost prostředního narozeného dítěte, mě naučily přirozeně dávat lidi dohromady. Zároveň vidět věci z různých úhlů pohledů a nabízet tak řešení vedoucí k oboustranné spokojenosti.

Díky těmto zkušenostem a vlastní přirozené schopnosti empatie jsem se začala věnovat mediaci a rozvíjet se v této oblasti. Můj přirozený zájem o lidi a jejich příběhy dávají klientům pocit bezpečí a důvěry. To je pro mediátora klíčové.

“ V mediaci vidím velkou budoucnost, jelikož celý život řešíme konflikty, máme různé spory, ať už v rodinném nebo profesním životěa to mnohdy pouze z toho důvodu, že nejsme schopni  vidět věci z úhlu pohledu toho druhého, nebo to jen jednoduše neumíme vykomunikovat. A tehdy je na místě požádat o pomoc někoho, kdo nezaujatě, nestranně a s velkou dávkou pochopení a porozumění pomůže najít společnou řeč jednoduchým, lidským přístupem.“